Haber

Ardahan Belediyesi altyapı ve üstyapı çalışmalarına başladı

Ardahan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Faruk Demir’in talimatıyla kentteki birçok mahallede alt ve üst yapı çalışmalarına başladı.

Ardahan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ihtiyaç sahibi tüm mahallelerde yol ve kaldırım imalat ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan tespitler ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çalışmalarına aralıksız devam eden Ardahan Belediyesi ekipleri, belirlenen program dahilinde mahallelerin yol sorununu çözüyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, “Ekiplerimiz büyük bir hassasiyet ve özveriyle çalışmalarına devam ediyor. Başarılar diliyorum. Gerek kırsal mahallelerimizde gerekse kırsal mahallelerimizde yol yapım ve onarım çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek.” şehir merkezimizde.” söz konusu.

Kilit Parke çalışmaları hakkında bilgi veren Fen İşleri’nden Cansel Kara, “Ekiplerimiz tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yenimahalle’de parke taş yol onarım çalışmaları yapılıyor.” – ARDAHAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu